Misyon & Vizyon

 TEKNOTES Teknolojik Tesisler A.Ş. kurulduğu 1977 yılından beri, başta Elektrik Santraları, Petrokimya Tesisleri ve Rafineriler olmak üzere, Türkiye ve Dünyada endüstriyel tesislerin yapımında önemli roller oynamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Dinamik organizasyonu, yaklaşık 5.000'in üzerindeki çalışanı, proje yönetim birikimi ve sahip olduğu ekipman ve lojistik imkanları ile Genel Müteahhitlik Hizmetlerinin tüm disiplinlerinde başarı ile faaliyet göstererek anahtar teslimi tesisler kurmaktadır.

İş Emniyeti ve İşçi Sağlığı konusunda kurulduğu tarihten bu yana, milyonlarca adam saatlik ağır ve tehlikeli iş gücü harcamasına rağmen, nerdeyse 30 yıldan fazla geçmişinde bir tek ölümlü iş kazası vardır ve bir işçi arkadaşımızı maalesef kaybettik, Bu sonuç sadece bulunduğumuz coğrafya değil, belki de tüm dünyada kayda değer bir rekordur. 30.000 ton/yıl çelik konstrüksiyon ve 6.000 ton/yıl ekipman imalat kapasitesi ve yaklaşık 1.000 dönümlük fabrika alanıyla, Ortadoğu'nun en büyük Çelik Konstrüksiyon ve Teçhizat Fabrikasından birine sahiptir.

Ürettiği endüstriyel ürünlerle, kalitesini dünyaya kabul ettirmiş ve bu ürünler Arjantin'den Yemen'e, İsveç'ten Yunanistan'a, İtalya'ya kadar birçok ülkede kullanılmaktadır. Halen dünyanın birçok yerinde faaliyetleri olan TEKNOTES hakkında, sunduğumuz bu kitapçık dışında, gerek duyduğunuzda, daha detaylı bilgiler vermek ve sizleri davet veya ziyaret etmek için hazır olduğumuzu bildirmek isterim. Mevcut ve olası projelerimizde, TEKNOTES' in kapasite ve yeteneklerinin varlığını sizlere hatırlatmak isteriz.

Saygılarımızla